Brutal Assault festival 2017

Upozornění! Po dobu konání festivalu jsou již všechna místa k ubytování u nás obsazena!
V pevnosti Josefov se 9. – 12. srpna 2017 uskuteční již 22. ročník kultovního rockového festivalu Brutal Assault.

Festival se tradičně odehraje v prostorách historické Vojenské pevnosti Josefov, která se nachází u města Jaroměř (cca 130km východně od Prahy). Jedinečná atmosféra vojenské pevnosti z 18. století, ze které historie přímo dýchá, se již neodmyslitelně stala nedílnou součástí celkové image festivalu Brutal Assault a dodává mu punc originality, jež je pro ostatní festivaly, odehrávající se na loukách a letištích, zcela nedostižný.

Přilehlé ulice slouží jako prostor pro ostatní služby, mezi nimiž nechybí desítky stánků s občerstvením, nabízejících širokou škálu jídel pro masožravce, vegetariány i vegany. Široký výběr ze světových kuchyní a spolupráce s vybranými a ověřenými dodavateli patří k devízám festivalu, s nabídkou se pohybuje vysoko nad evropským průměrem!

Samozřejmostí jsou také velké pivní stany a řada menších výčepů včetně stylových ‚kammených hospod‘ a speciálních barů v pevnostních kasematech, kde můžete dostat pěnivý mok i ve skle!

Hlavní program festivalu probíhá tradičně na dvou pódiích, umístěných vedle sebe, na nichž produkce navazuje. Vedle toho je již také tradičně zařazena třetí klubová stage (letos opět pod názvem Metalgate) za prostor chill out zóny a jako bonus jsou letos dvě speciální show na ‚oriental stage‘, jež bude stát pouze v sobotu v prostorách u galerie Octagon.

Oficiální stránky festivalu