Ed Sheeran v Hradci Králové

Jedna z největších světových hvězd, britský zpěvák Ed Sheeran, se po pěti letech vrací do České republiky. Jeho MATHEMATICS TOUR navazuje na rekordní americké turné, na kterém Ed vytvořil několik rekordů v návštěvnosti, a tuzemská zastávka, kde Ed Sheeren potěší své fanoušky hity jako Shape Of You, Thinking Out Loud nebo Perfect a mnoha dalšími, proběhne ve dvou koncertech v sobotu a neděli

27 a 28. července 2024 v Hradci Králové v multifunkčním Parku 360 v rámci série Rock for People Concerts.

Součástí vstupenky na koncert bude Fan Zóna Parku 360, která se bude nacházet v bezprostřední blízkosti. Zde bude probíhat doprovodný program, řada aktivit včetně občerstvení již od dopoledních hodin.

Mám obrovskou radost, že můžeme uspořádat koncert takové osobnosti a jedinečného muzikanta, kterým je Ed Sheeran. To, že si pro svou show v České republice vybral Park 360, kde je domovem i náš festival Rock for People, je pro nás obrovská čest a přelomový milník,” komentuje za spolupořádající agenturu Ameba Production Michal Thomes, a dodává: “Je to pro nás důkaz, že se opravdu každým rokem posouváme a náš areál může konkurovat velkým světovým arénám.” Akce se koná pod záštitou primátorky Hradce Králové Pavlíny Springerové.

Ubytování na tento termín