Ubytování No.8Prostory ubytování jsou součástí Areálu No.8 v patrové budově s osobním výtahem a pro své navštěvníky nabízí 1 až 4 lůžkové pokoje, 2 až 6 lůžkové apartmány s vybaveným kuchyňským koutem a 12 lůžkový turistický pokoj.

Ubytování je v klidné části Josefova s vnitřním venkovním prostranstvím.

Adresa ubytování: Riegrovo náměstí 8, Josefov 551 02Wifi zdarma Vlastní sprchový kout nebo vana Vlastní toaleta Bezplatné parkování v uzavřeném areálu Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké

budova-ubytovani-no-8

ubytovani-no-8-pokoj

Vybavení standardních pokojů

TV, Wifi zdarma, deštník, lampička na čtení, vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem nebo vanou. Koupelna je vybavena fénem na vlasy, ručníky a toaletními potřebami.

Vybavení apartmánů

Kuchyňský kout s dřezem, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelní soupravou, jídelní stůl, TV, Wifi zdarma, deštník, lampička na čtení, vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem. Koupelna je vybavena fénem na vlasy, ručníky a toaletními potřebami.

Vybavení turistického pokoje

Kuchyňský kout s dřezem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelní stůl, TV, Wifi zdarma, vlastní WC a sprchový kout. Toaletní potřeby a ručník v ceně ubytování.

Ceník doplňkových služebPřistýlka při pobytu na 2 a více nocí

500 Kč / noc

Přistýlka při pobytu pouze na 1 noc

650 Kč

Čistotný domácí mazlíček

150 Kč / noc

Zapůjčení dětské postýlky

250 Kč / noc

Možnost snídaně po domluvě

180 Kč / osoba


Rezervace


telefonicky: 774 343 369

e-mailem: info@ubytovani8.cz

(rezervace e-mailem bude platná až po zpětném potvrzení)
  • 14:00 - 18:00 hodin
  • V jiném čase pouze po telefonické domluvě.
    • do 10:00 hodin